Pokládání vinylových podlah Praha - pokládka podlah z PVC

Podlaháři Praha nabízejí zákazníkům v Praze a v okolí Prahy službu Pokládání vinylových podlah Praha. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci vinylové podlahy , položené klasickým lepením nebo jako plovoucí vinylová podlaha v domácnostech i v komerčních objektech.

Pokládání vinylových podlah Praha - co nabízíme

Pokládání vinylových podlah Praha

Služba Pokládání vinylových podlah Praha zahrnuje všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci podlah z  lamel z PVC, neboli vinylu, s vybraným dekorem, tloušťkou a tvrdostí. Lamelové vinylové podlahy slučují dobré vlastnosti izolačních schopností dřeva a jednoduché údržby i tvarové stálosti laminátových podlah. Na rozdíl od dřevěných podlah nejsou dekory povrchu vinylové podlahy omezeny jen kresbou a barvou dřeva, ale mohou napodobit libovolný materiál, případně kombinovat jakékoli barvy, odstíny a vzory. V současnosti jsou vinylové podlahy druhými nejčastěji realizovanými materiály ze všech druhů podlah ze syntetických materiálů, hned po podlahách z laminátu. Zejména plovoucí vinylové podlahy jsou hitem mezi podlahami z umělých materiálů. Důvodem je nenáročnost vinylových podlah na údržbu, jejich odolnost proti otěru a podření, a také výrazně lepší cena, než u podlah z přírodních materiálů.

Chci nabídku na pokládku vinylové podlahy

 

 

Které vinylové podlahy nabízíme

Vinylové podlahy Praha obsahují nabídku vinylových podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Praha doporučují zejména tyto osvědčené značky lamelových vinylových podlah :

Chci nabídku na vínylové podlahy