Pokládání laminátových podlah Praha - pokládka podlah z laminátu

Podlaháři Praha nabízejí zákazníkům v Praze a v okolí Prahy službu Pokládání laminátových podlah Praha. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci laminátové podlahy , položené klasickým lepením nebo jako plovoucí laminátová podlaha v domácnostech i v komerčních objektech.

Pokládání laminátových podlah Praha - co nabízíme

Pokládání laminátových podlah Praha

Služba Pokládání laminátových podlah Praha zahrnuje všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci podlah z vícevrstvých lamel, jejichž svrchní vrstvu tvoří laminát s vybraným dekorem, tloušťkou a tvrdostí. Lamelové laminátové podlahy slučují výhody tvrdého laminátu s tvarovou stálostí a mechanickou odolností dřevotřískového jádra lamel. Na rozdíl od dřevěných lamelových podlah nejsou dekory povrchu laminátové podlahy omezeny jen kresbou a barvou dřeva, ale mohou napodobit libovolný materiál, případně kombinovat jakékoli barvy, odstíny a vzory. V současnosti jsou laminátové podlahy nejčastěji realizovanými materiály ze všech druhů podlah ze syntetických materiálů. Zejména plovoucí laminátové podlahy jsou hitem mezi podlahami z umělých materiálů. Důvodem je nenáročnost laminátových podlah na údržbu, jejich odolnost proti otěru a podření, a také výrazně lepší cena, než u podlah z přírodních materiálů.

Chci nabídku na pokládku laminátové podlahy

 

 

 

Které laminátové podlahy nabízíme

Laminátové podlahy Praha obsahují nabídku laminátových podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Praha doporučují zejména tyto osvědčené značky lamelových laminátových podlah :

 

Chci nabídku na laminátové podlahy