Nátěry podlah Praha

Životnost podlahy ovlivňuje více faktorů. Tím hlavním je výběr materiálu podlahy v souladu s jejím zamýšlením využíváním, prostředím a účelem místnosti, s ohledem  na požadované tepelně a zvukově izolační vlastnosti, otěruodolnost a další parametry.

Jedním z faktorů, kterým můžeme životnost podlahy významně ovlivnit, je její povrchová ochrana vhodně zvoleným nátěrem. Zatímco u laminátové podlahy, vinylové podlahy, dlážděné podlahy, linolea a koberců se s povrchovou ochranou nepočítá, pro ostatní druhy podlah je nátěr podlahy podmínkou pro splnění výrobcem podlahy deklarovaných parametrů podlahy. Zejména v Praze jsou podlahy vystaveny zvýšenému namáhání vlivem jejich používání, ale i působením povětrnostních vlivů - slunci, prachu, vydechovaným parám apod.

Natěrači Praha nabízejí službu Nátěry podlah Praha

Natěrači Praha provádějí profesionální nátěry podlah v domácnostech i průmyslových objektech v Praze a okolí Prahy. Rozlišujeme dva základní druhy nátěrů podlah :

Ochranné nátěry podlah Praha

Ochranné nátěry podlah slouží především pro zvýšení mechanické a chemické odolnosti podlah, respektive jejich povrchů. Zajišťují otěruvzdornost, zvyšují tvrdost horní vrstvy podlahy, zabraňují nadměrnému mechanickému opotřebení podlah jejich používáním, chrání povrch podlah před ultrafialovým zářením slunečního světla. Kromě těchto funkcí často plní i funkci dekorativní - dodávají podlaze lesk anebo požadovaný barevný odstín.  Ochranné nátěry podlah provádíme ve všech objektech v Praze a okolí Prahy. Jsou potřebné a často nutné zejména pro dřevěné podlahy, korkové podlahy, betonové podlahy, anhydridové podlahy.

Signální nátěry podlah Praha

Signální nátěry podlah slouží především k navigaci v prostoru, ale také k výstrahám, k organizaci dopravy, k popisu určení jednotlivých míst - vymezení parkovacích míst, skladovacích prostor, jízdních pruhů, označení nízkých hran stropů, schodišť, zúžených prostorů, k upozornění na nebezpečí apod. Signální nátěry podlah se používají především v průmyslu a dopravě. Signální nátěry průmyslových podlah se obvykle kombinují s ochrannými nátěry betonových podlah ve výrobních a skladovacích halách a prostorech. Signální nátěry nabízíme ve všech průmyslových prostorách firem v Praze a okolí Prahy. 

Chci nabídku na nátěry podlah

 

 

 

Pro které podlahy nabízíme službu Nátěry podlah Praha

Nabízíme nátěry podlah všech druhů a materiálů kdekoli v Praze a okolí :

  • Nátěry dřevěných podlah Praha - nátěry bytových podlah z dřevěného masivu, parket a dřevěných lamel v domácnostech a komerčních objektech v Praze
  • Nátěry korkových podlah Praha - nátěry bytových podlah z korku v domácnostech a firmách v Praze a okolí
  • Nátěry  betonových podlah Praha - ochranné nátěry betonu pro zvýšení mechanické odolnosti podlah v průmyslu, signální nátěry betonových podlah v Praze a okolí