Dřevěné podlahy Praha

Podlaháři Praha nabízejí zákazníkům v Praze a v okolí Prahy službu Dřevěné podlahy Praha. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci dřevěné podlahy z masívu, z parket nebo z dřevěných lamel v domácnostech i v komerčních objektech.

Dřevěné podlahy Praha - obklopte se kouskem přírody 

Obecně jsou dřevěné podlahy vhodné do všech interiérů, kterých chceme vtisknout duši - již jen pohled na dřevo člověka uklidňuje a navozuje pocit jistoty a bezpečí. Dřevěné podlahy mají při správném ošetřování velmi dlouhou životnost, především díky možnosti jejich až několikanásoné renovace. Mezi dobré znaky dřevěné podlahy patří také dobré tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřeva, nezaměnitelná kresba unikátní pro každý kousek podlahy a pružnost povrchu. 

Mezi nevýhody dřevěné podlahy patří zejména nutnost častého ošetřování, náchylnost na poškození ostrými předměty, malá odolnost proti podření a proti vzniku děrpři pádu tupých předmětů. V místnosti je nutné udržovat předepsanou vlhkost, aby nedocházelo k vysychání nebo naopak k bobtnání dřevěné podlahy, což by se projevilo tvarovou deformací a vznikem boulí či prasklin.

Služby - pokládka dřevěných podlah Praha

Poskytujeme Vám prodej, dovoz a především odbornou podlahářskou službu Pokládání dřevěných podlah Praha kdekoli v Praze a ve Středočeském kraji. Nabízíme tyto dřevěné podlahy a související služby : 

Lamelové dřevěné podlahy Praha

Nabídka Lamelové dřevěné podlahy Praha zahrnuje sortiment lamelových dřevěných podlah a všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci podlah z vícevrstvých lamel, jejichž svrchní vrstvu tvoří ušlechtilé dřevo, v Praze a ve Středočeském kraji. Lamelové dřevěné podlahy slučují výhody ušlechtilého dřeva s tvarovou stálostí a mechanickou odolností dřevotřískového jádra lamel. V současnosti jsou lamelové dřevěné podlahy nejčastěji realizovanými materiály ze všech druhů podlah z přírodních materiálů. Zejména plovoucí dřevěné podlahy jsou hitem mezi podlahami z přírodních materiálů. Součástí je služba Pokládání lamelových dřevěných podlah Praha - vybranou dřevěnou lamelovou podlahu Vám dovezeme a odborně položíme kdekoli v Praze a ve Středočeském kraji.

Chci nabídku na pokládku dřevěné podlahy

 

 

Dřevěné parketové podlahy Praha

Nabídka Parketové podlahy Praha zahrnuje sortiment a realizaci podlah z dřevěných parket a vlysů. Dřevěné parkety mají některé výhody oproti lamelovým nebo masívním dřevěným podlahám, mezi než patří nižší pořizovací cena, možnost skládání parket do různých obrazců - mozaiek, možnost kombinace dřeva různých odstínů, způsobilost k renovaci, možnost broušení povrchu a další. Hodí se jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce historických interiérů mnoha architektonických stylů většiny domů v Praze. Ať už obyčejné parketové vlysy, luxusní mozaikové parkety nebo zámecké parkety, vždy se dřevěné parketové podlahy stanou ozdobou vašeho interiéru.  Součástí je služba Pokládání parket Praha - vybranou dřevěnou parketovou podlahu dovezeme a odborně položíme kdekoli v Praze a ve Středočeském kraji.

Chci nabídku na pokládku parketové podlahy

 

 

Dřevěné masivní podlahy Praha

Nabídka Dřevěné masivní podlahy Praha obnáší výrobu a realizaci podlah z opracovaných desek z masívního dřeva. Součástí je služba  Pokládání dřevěných masívních podlah Praha .Oblíbené a trvanlivé dřevěné masívní podlahy mají svoje nezastupitelné místo v historických budovách na celém území Prahy, ale také na chalupách, ve stylových restauracích či penzionech v širokém okolí Prahy. Nejen tradiční vzhled, zvuk a stylovost dřevěné podlahy z masívu, ale také možnost pozdější i opakované renovace dřevěných podlah činí dřevěné podlahy z masívního dřeva dobrou volbou mezi podlahovými materiály.

Chci nabídku na pokládku dřevěné masivní podlahy

 

 

Renovace dřevěných podlah Praha

Služba renovace dřevěných podlah Praha zahrnuje zbroušení horní vrstvy dřevěné podlahy speciálním nízkoprašným brousicím strojem s odsáváním prachu a pilin, opravu hlubších rýh a děr, často také celkovou demontáž a opětovnou montáž dřevěné podlahy, přičemž se vymění anebo opraví vadné lamely či dřevěné parkety. Nakonec provedeme jemné přebroušení spojů, nové zalištování rohů a přechodů a nalakování povrchu dřevěné podlahy. V případě,kdy je Vaše podlaha ještě v dobré celkové kondici, lze objednat jen broušení parket bez demontáže podlahy, které vychází výrazně levněji než celková renovace podlahy. Dodáme Vašemu domu v Praze anebo okolí Prahy opět mladistvý vzhled bez zásahů do jeho tradičního vzhledu, který má často vyšší historickou hodnotu než nová podlaha.

Chci nabídku na renovace dřevěných podlah

 

 

Materiály - které dřevěné podlahy nabízíme

Dřevěné podlahy Praha nabízejí sortiment dřevěných podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Praha doporučují zejména tyto osvědčené značky dřevěných podlah :

Chci nabídku na dřevěné podlahy