Bambusové podlahy Praha

Seznamte se se sortimentem bambusových podlah a souvisejícími podlahářskými službami pro bambusové podlahy. Nabízíme Vám prodej, dovoz a především odbornou podlahářskou službu Pokládání bambusových podlah Praha kdekoli v Praze a ve Středočeském kraji. 

Bambusové podlahy Praha - krása a odolnost přírodních podlah

Bambusové podlahy vynikají především zajímavým čárovým dekorem v podobě souběžných "tyčinek" a výjimečnou tvrdostí bambusové vrstvy. Bambus je velmi odolný proti mechanickému opotřebení, proto jsou bambusové podlahy velice vhodné například do kanceláři s intenzívním pohybem kolečkových kancelářských židlí, anebo třeba do jídelen, recepcí, obchodů, přepážek - všude tam, kde dochází k nadměrnému pohybu osob a předmětů po podlaze.

Služby - pokládka bambusových podlah Praha

Nabídka Bambusové podlahy Praha zahrnuje sortiment podlah z bambusu a všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci bambusových podlah z vícevrstvých lamel, jejichž svrchní vrstvu tvoří přírodní tvrdý bambus se zvoleným dekorem, v Praze a ve Středočeském kraji. Lamelové bambusové podlahy slučují výhody tvrdého bambusu s tvarovou stálostí dřevotřískového jádra lamel. V současnosti patří lamelové bambusové podlahy k nepříliš často realizovaným podlahovým materiálům, proto bambusová podlaha vždy na první pohled zaujme. Bambusové podlahy se dnes vyrábějí převážně jako plovoucí bambusové podlahy - bambus tvoří horní vrstvu podlahových lamel a zbytek tvoří dřevotřískové jádro. Součástí je služba Pokládání bambusových podlah Praha - vybranou bambusovou podlahu Vám dovezeme a odborně položíme kdekoli v Praze a ve Středočeském kraji.

Chci nabídku na pokládku bambusové podlahy

 

 

Materiály - které bambusové podlahy nabízíme

Bambusové podlahy Praha obsahují nabídku bambusových podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Praha doporučují zejména tuto osvědčenou značku bambusových podlah :

 

Chci nabídku na bambusové podlahy