Podlahy Narowood Praha

Podlahy Praha nabízejí komplexní sortiment dřevěných parketových podlah  Narowood. Podlahy Narowood jsou špičkové dřevěné podlahy, které jsou určeny především pro moderní interiéry. 

Parketové podlahy Narowood Praha

Podlahy Narowood Praha nabízejí parketové podlahy z dřevěných velkoformátových parket, tzv. lamelové dřevěné podlahy. Podlahy Narowood dodáváme zákazníkům v Praze a ve Středočeském kraji.

Parkety Narowood z masívního dřeva vynikají výbornými užitnými vlastnostmi : tvrdost, odolnost, snadná udržovatelnost. Jsou skvělým řešením pro všechny interiéry, v nichž požadujeme především zachovat anebo vytvořit moderní vzhled dřevěné parketové podlahy.

Jako u všech podlah z přírodního dřeva lze parkety Narowood později renovovat a tím jim i po létech navrátit jejich původní krásu. Renovace dřevěných podlah Narowood nabízíme jako službu Renovace dřevěných podlah Praha pro všechny zákazníky v Praze a ve Středočeském kraji.

Pokládání dřevěných podlah Narowood Praha

Máte zájem o kvalitní parketové podlahy Narowood ? Objednejte si naši službu pokládání dřevěných podlah Praha a vyžádejte si nabídku na dodávku a pokládku těchto podlah kdekoli v Praze nebo ve Středočeském kraji.

Chci nabídku na pokládku dřevěné podlahy Narowood

 

 

 


Katalog dřevěných podlah Narowood


Kolekce dřevěných podlah Narowood Life

Narowood Life

Dřevěná třívrstevná podlaha Narowood Life je ideálním řešením pro moderní domácnost nebo kancelář. Dodáváme je dvou třídách kvalit: Naturell a Classic. 

 

Dub classic Dub naturell Buk classic
     
Buk naturell Jasan classic Jasan naturell
     
Javor kanadský naturell Třešeň americká naturell Merbau naturell
     
Ořech americký naturell Bambus přírodní Bambus coffee
     
Hevea classic Hevea naturell  
 
     

Dřevěná třívrstevná podlaha se 7 vrstvami laku Narowood Dream  - podlaha vhodná především do bytových interiérů.  Charakterizuje ji 7 vrstev UV zářením tvrzeného laku Corund, což zajišťuje neobyčejně tvrdý povrch a dlouhou životnost podlahy. 

Kolekce dřevěných podlah Life Start

 Dub classic  Dub naturell  
     
     
 Jasan naturell  Ořech americký exclusive  
     
     
 Merbau  Jatoba  
     
     

Dřevěná dvouvrstevná podlaha Narowood Dream je výborným řešením pro moderní domácnost či kancelář. V nabídce je široký výběr provedení a dekorů. Dbejte na vhodný výběr typu dřeva.

Kolekce dřevěných podlah Narowood Dream

Dub exclusive kouřový Dub exclusive Dub select
     
Buk exclusive Buk select Jasan exclusive
     
Jasan select Javor exclusive Javor select
     
Jatoba exclusive Merbau exclusive  
 

 

Aktuální ceník podlah Narowood zašleme na vyžádání