Podlahy Apia Praha

 Podlahy Apia

Podlahy Praha nabízejí komplexní sortiment dřevěných parketových podlah českého výrobce APIA. Podlahy Apia jsou špičkové parketové podlahy, které jsou určeny především pro historicky cenné interiéry. 

Parketové podlahy Apia Praha

Podlahy Apia Praha nabízejí parketové podlahy z kazetových parket, tzv. zámecké parkety. Podlahy Apia dodáváme zákazníkům v Praze a ve Středočeském kraji.

Parkety Apia z exotického tvrdého dřeva vynikají výbornými užitnými vlastnostmi : tvrdost, odolnost, snadná udržovatelnost. Jsou skvělým řešením pro všechny interiéry, v nichž požadujeme nejen zachovat nebo vytvořit luxusní vzhled kazetové parketové podlahy, ale také se nechceme obávat brzkého opotřebení podlahy jejím intenzívním používáním.

Jako u všech podlah z přírodního dřeva lze parkety Apia později renovovat a tím jim i po létech navrátit jejich původní krásu. Renovace parket Apia nabízíme jako službu Renovace parketových podlah Praha pro všechny zákazníky v Praze a ve Středočeském kraji.

Pokládání podlah Apia Praha

Máte zájem o kvalitní parketové podlahy Apia ? Objednejte si naši službu pokládání parketových podlah Praha a vyžádejte si nabídku na dodávku a pokládku těchto podlah kdekoli v Praze nebo ve Středočeském kraji.

Chci nabídku na pokládku bambusové podlahy

 

 

 

 


Katalog parketových podlah Apia


Ceník a galerii možných provedení parketových podlah Apia naleznete na stránce Kazetové parkety Apia

00

00
Antika
 
01

01
Jasan/Mahagon
 
02

02
Dub světlý/Dub tmavý
 
03

03
Jasan/Dub
 
04

04
Dub/Jasan
 
05

05
Dub/Jasan
 
06

06
Dub/Jasan
 
07

07
Dub/Jasan
 
08

08
Dub světlý/Jasan tmavý
 
09

09
Dub světý/Dub tmavý
 
10

10
Dub/Jasan
 
11

11
Dub světlý
 
12

12
Dub světlý
 

 

Aktuální ceník podlah Apia zašleme na vyžádání